CCUSA POSIADA DESyGNATę SPONSORA WIZY J-1

CCUSA Inc jest międzynarodową organizacją od 1986 r. zajmującą się programami wymiany kulturowej. Camp Counselors USA Poland współpracuje z CCUSA Inc już od 21 lat. W tym czasie zaufało nam ponad 20 000 studentów polskich uczelni. 

CCUSA Inc posiada desygnatę oficjalnego sponsora programów wymiany kulturowej, przyznaną przez Departament Stanu USA . Dzięki ścisłej współpracy z Departamentem Stanu możemy zapewnić, że wszyscy uczestnicy przeżyją niesamowitą przygodę w USA, a jednocześnie, że wszystkie zasady i obowiązki wymagane przez Departament Stanu są wypełniane. Jako sponsor wizy J-1, możesz być pewny, że CCUSA będzie przekazywało Ci poprawne i aktualne informacje (wprowadzane przez Departament Stanu) w każdym momencie.

Jako uczestnik programów wymiany, opartych na wizie J-1, oferowanych przez CCUSA, będziesz pod opieką CCUSA od momentu podpisania umowy aż do powrotu do Polski. Po wyjeździe do USA, CCUSA będzie regularnie kontaktować się z Tobą, aby upewnić się że jesteś zadowolony ze swojego doświadczenia i aby odpowiedzieć na wszystkie powstałe pytania.