CCUSA MOŻE POMÓC TWOJEJ KARIERZE

Udział w programach CCUSA pomoże Ci zdobyć cenne doświadczenie i wyróżniający punkt w CV. Dzięki wyjazdowi znacząco ulepszysz swoją znajomość języka angielskiego i płynność w jego użytkowaniu, Dodatkowo poznasz realia pracy na amerykańskim rynku, jednocześnie poznając ludzi z całego świata i świetnie się bawiąc.

Jesteś studentem i szukasz idealnej pracy na wakacje?

CCUSA oferuje programy między majem/czerwcem a końcem września, dzięki czemu wyjazd nie koliduje z Twoimi studiami.

Bez względu na jakim kierunku studiujesz wyjazd może pomóc rozwinąć Twoją karierę. Przykładowo,  jeśli studiujesz pedagogikę, wychowanie fizyczne, pielęgniarstwo, pomoc społeczną czy religioznawstwo możesz zyskać jedyną w swoim rodzaju praktykę, pracując jako wychowawca na obozach letnich i prowadząc zajęcia dla dzieci. W naszej ofercie mamy bowiem między innymi obozy sportowe, religijne, dla dzieci z niepełnosprawnościami i z trudnych środowisk. Dzięki programowi Work Experience USA studenci wszystkich kierunków mogą zdobyć praktykę, pracując na różnych pozycjach w branży turystycznej.

Niezależnie od wybranego programu, wyjeżdżając z nami możesz rozwinąć liczne umiejętności ważne na rynku pracy:

  • Zdobyć praktyczne doświadczenie w swojej branży, wykorzystać teorię i wiedzę zdobytą na zajęciach w nowym środowisku pracy i kulturze
  • Nauczyć się ważnych umiejętności współpracy z innymi studentami/pracownikami z całego świata
  • Znaleźć pomysł na temat do pracy licencjackiej/magisterskiej
  • Sprawić że twoje CV będzie się wyróżniało wśród innych, co ułatwi zdobycie pracy w przyszłości. Praca w innej kulturze/kraju wskazuje na inicjatywę i niezależność, a tym samym sprawia, że jesteś widziany jako bardziej atrakcyjny kandydat do pracy!

ZWIĘKSZ SWOJĄ ZATRUDNIALNOŚĆ!

Wkrótce wkroczysz na rynek pracy razem z ok 2 milionami innych absolwentów, dlatego ważne jest aby wyróżniać się i prezentować praktyczne umiejętności zdobyte w pracy. Wyjazd na programy oferowane przez CCUSA pomoże Ci rozwinąć umiejętności i doświadczenie, jakiego szukają pracodawcy, a tym samym pomóc Ci zwiększyć swoje szansę na wymarzone zatrudnienie.

Uczestnictwo w programach CCUSA (zarówno ich część pracy i podróżowania) da możliwość zaprezentowania przyszłemu pracodawcy Twoich umiejętności w poniższych zakresach:

  • umiejętność pracy w zespole, również z osobami z innej kultury
  • umiejętność zarządzania czasem i odpowiedzialność
  • umiejętności interpersonalne
  • „umiejętności życiowe”, takie jak niezależność i dojrzałość
  • umiejętności przywódcze i komunikacji
  • umiejętności bardzo dobrej komunikacji w języku angielskim

Pracodawcy są często bardziej zainteresowani kandydatami, którzy podróżowali i pracowali poza granicami Polski. Wskazuje to bowiem na umiejętność podejmowania nowych wyzwań i łatwość w adaptacji w nowych środowiskach.

Skorzystaj z naszych programów i zdobądź cenny punkt w swoim CV!