Camp Fair 2020 - Targi obozów z USA

CCUSA Camp Fair skierowane jest do uczestników CCUSA. Rozpocznij swoją aplikacje jak najszybciej, aby zapisać i przygotować się na targi. 

Wiecej informacji poniżej oraz na facebooku: Targi CCUSA na Facebook.

CAMP COUNSELORS USA JOB FAIRS

Dzięki Targom Camp Counselors USA osobiście poznasz pracowników najlepszych obozów amerykańskich, przejdziesz rozmowę i otrzymasz ofertę pracy! Od wielu już lat dyrektorzy obozów letnich z USA przyjeżdżają na międzynarodowe Targi Pracy CCUSA, aby znaleźć odpowiednie osoby do współpracy na swoich obozach.

CAMP FAIR - 19 LUTY 2020 KRAKÓW:
Camp Airy
Camp Laurel South
Camp Louise
Camp Schodack
Camp Scatico
Rockywold Deepheaven Camps

WYKORZYSTAJ SZANSĘ!

Skorzystaj z jednej z kilkuset dostępnych ofert, dzięki czemu wyjazd na wakacje do USA stanie się rzeczywistością. Obozy zatrudniają na wiele różnych stanowiskach: Support Staff (maintenance, kitchen, housekeeping, etc).

Nie musisz być mistrzem olimpijskim czy ekspertem w danej dziedzinie, aby otrzymać ofertę (a jeżeli jesteś to świetnie). W wielu przypadkach wystarczy doświadczenie i umiejętności nabyte w szkole, na kursach, na uczelni czy kołach zainteresowań. 

W dniu targów możesz:

  • Wziąć udział w bezpłatnej sesji informacyjnej
  • Poznać pracowników obozów
  • Zapisać się do programu CCUSA (zachęcamy do wcześniejszego złożenia aplikacji, co umożliwia szybszy dostęp do wszystkich obozów)
  • Przejść rozmowę z dyrektorem amerykańskiego obozu
  • Uzyskać ofertę na wakacje

Nie zwlekaj! Zgłoś się już teraz, aby wziąć udział w Targach Pracy CCUSA.

CAMPS ATTENDING THE KRAKÓW CAMP FAIR

USA SUMMER CAMPS ATTENDING THE CCUSA CAMP JOB SKYPE FAIRS