DLACZEGO dobrze wybrać CCUSA

CCUSA to przodujący na rynku polskim specjalista w sprawie programów Work&Travel . W ofercie naszych programów każdy może znaleźć coś dla siebie – możliwość pracy w branży turystycznej  w USA, na obozach letnich dla dzieci w USA i Kanadzie, czy też możliwość odbycia praktyk przez absolwentów na amerykańskim rynku.

Od 1985 roku dokładamy wszelkich starań aby oferować najwyższą jakość obsługi w ramach wszystkich oferowanych programów. W ciągu tych 32 lat, umożliwiliśmy setkom tysięcy młodych ludzi pracę na obozach letnich i w pracach sezonowych na terenie całych Stanów Zjednoczonych i innych krajach świata.

CCUSA jest amerykańską firmą z główną siedzibą w San Rafael w Californii i swoimi oddziałami rozsianymi po całym świecie. Mamy niezbędną wiedzę, doświadczenie i rozległa sieć kontaktów, aby pomóc Ci przeżyć najlepszą przygodę Twojego życia. Jeśli jesteś gotowy przeżyć wyjątkową przygodę i zdobyć cenne doświadczenie, przejrzyj udostępnione przez nas programy i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. My pomożemy z całą resztą!