Targi obozów 2018

CCUSA Job Fair skierowane jest do uczestników CCUSA. Jeżeli chcesz skorzystać z targów zapisz się do programu wypełniając aplikację online. 

W celu uzyskania szczegółów dotyczących obozów, które będą uczestniczyć w targach w 2018 prosimy o kontakt z biurem CCUSA lub reprezentantami regionalnymi. Informacje dostępne są również na Targi CCUSA na Facebook.

Aplikacje są już otwarte, rozpocznij swoją jak najszybciej, aby zapisać i przygotować się na targi. Zapisy na Targi Camp Counselors trwają do 20 stycznia 2018!

CAMP COUNSELORS USA JOB FAIRS

Osobiste spotkanie z dyrektorami obozów! Wybór lokalizacji, negocjacja pozycji i podpisanie oferty tego samego dnia!

Dzięki Targom Camp Counselors USA poznasz pracowników najlepszych obozów amerykańskich, przejdziesz rozmowę i otrzymasz ofertę na miejscu w ciągu zaledwie 2-3 godzin. Od wielu już lat dyrektorzy obozów letnich z USA przyjeżdżają na międzynarodowe Targi Pracy CCUSA, aby znaleźć odpowiednie osoby do współpracy na swoich obozach.

WYKORZYSTAJ SZANSĘ!

CCUSA z przyjemnością zaprasza Cię na tę wyjątkową imprezę, która organizowana jest tylko dla uczestników CCUSA. Skorzystaj z jednej z kilkuset dostępnych ofert, dzięki czemu wyjazd na wakacje do USA stanie się rzeczywiśtością. Obozy zatrudniają na wiele różnych stanowiskach: Support Staff (maintenance, kitchen, housekeeping, etc), All Round/General Counselors (opiekun kolonijny/wychowawca/animator) and Activity Counselors (trenerzy i instruktorzy: sportów drużynowych i wodnych, sztuk plastycznych, zajęć aktorskich, muzycznych, doświadczalnych i wiele innych).

Nie musisz być mistrzem olimpijskim czy ekspertem w danej dziedzinie, aby otrzymać ofertę (a jeżeli jesteś to świetnie). W wielu przypadkach wystarczy doświadczenie i umiejętności nabyte w szkole, na kursach, na uczelni czy kołach zainteresowań. Jeżeli chcesz dzielić się tym z dziećmi to na Ciebie właśnie czekają dyrektorzy obozów!

W dniu targów możesz:

  • Wziąć udział w bezpłatnej sesji informacyjnej
  • Poznać pracowników obozów
  • Zapisać sie do programu CCUSA (zachęcamy do wcześniejszego złożenia aplikacji, co umożliwia szybszy dostęp do wszystkich obozów)
  • Przejść rozmowę z dyrektorem amerykańskiego obozu
  • Uzyskać ofertę na wakacje

Nie zwlekaj! Zgłoś się już teraz, aby wziąć udział w Targach Pracy CCUSA.

ROCKYWOLD DEEPHAVEN

Życzliwość całego personelu dodaje uroku temu wyjątkowemu miejscu.

ZAŁOŻONY W 1897, ROCKYWOLD DEEPHAVEN POŁOŻONY JEST NAD PIĘKNYM JEZIOREM SQUAM. TO OBÓZ NIETYPOWY, BO PRZEZNACZONY DLA CAŁYCH RODZIN CO WPŁYWA NA ODMIENNY, ZBLIŻONY DO KLASYCZNEJ PRACY W RESORCIE TRYB DZIAŁANIA.
CHARAKTERYSTYCZNY, RUSTYKALNY KLIMAT, WSPANIAŁY PARK KRAJOBRAZOWY ZA ROGIEM I PRZYJAZNA ATMOSFERA GWARANTUJĄ KAŻDEMU UCZESTNIKOWI NIEZAPOMNIANE WAKACJE.

Typ: rodzinny
Lokalizacja: Holderness, NH
Pobliskie miasto: Boston, MA
Stanowiska: housekeeper, laundry, grounds work, food server, kitchen assistant, dishwasher

Camp Jobs Video

Camp Scatico

Są dzieci, które zapamiętają twoje oddanie na całe życie.

ZNAKOMICIE UMIEJSCOWIONY, BO W NIEWIELKIEJ ODLEGŁOŚCI DO NOWEGO JORKU I BOSTONU, SCATICO TO CAMP W STARYM STYLU.
NASTAWIONY JEST NA UTRZYMYWANIE NIEPOWTARZALNEJ, OBOZOWEJ ATMOSFERY I ZAPEWNIENIE DZIECIAKOM
MNÓSTWA UROZMAICONYCH ATRAKCJI.

Typ: tradycyjny
Lokalizacja: Elizaville, NY
Pobliskie miasto: Albany, NY
Stanowiska: housekeeper, food server, kitchen assistant, grounds work,
handyman, mowing lawns

Camp Jobs Video

Pinewood

Ten camp jest jak rodzina, w której wszyscy są równi i spędzają razem czas.

JEDYNY CAMP ZNAJDUJĄCY SIĘ NA TERENIE MIASTA, CO SPRAWIA, ŻE UCZESTNIKOM NIE BRAKUJE TU ROZRYWEK. ROZMAITE RESTAURACJE, KAWIARNIE, KLUBY, MARKETY CZY KINA, JAK RÓWNIEŻ OKOLICZNE ATRAKCJE TURYSTYCZNE (M.IN. MALOWNICZE WODOSPADY) DOSKONAŁE DO JEDNODNIOWYCH WYCIECZEK W WOLNE DNI UŁATWIAJĄ UCZESTNIKOM RELAKS W PRZERWACH OD PRACY. PONADTO MOŻLIWY JEST TEŻ DOSTĘP DO OFEROWANYCH PRZEZ OBÓZ FORM AKTYWNOŚCI.

Typ: tradycyjny
Lokalizacja: Hendersonville, NC
Pobliskie miasto: Hendersonville
Stanowiska: food server, kitchen assistant, grounds work, carpentry, handyman, mowing lawns, painting stable,
dishwashing

Camp Jobs Video

MATAPONI

Nasze motto to: "you don’t have to be the best, just try your best"

OBÓZ DLA DZIEWCZYNEK, NA KTÓRYM NIGDY NIE BRAKUJE OKAZJI DO CELEBRACJI I ZORGANIZOWANEJ ZABAWY; CZY JEST TO FESTYN Z OKAZJI 4 LIPCA, WIELKA CAMPOWA OLIMPIADA CZY TEŻ CO SOBOTNI, TRADYCYJNY CAMP FIRE, NIKT NIE MOŻE TU NARZEKAĆ NA NUDĘ. POMIMO WYKONYWANYCH PRZEZ PRACOWNIKÓW OBOWIĄZKÓW, DZIĘKI DWUZMIANOWEMU SYSTEMOWI PRACY KAŻDY JEST W STANIE ZNALEŹĆ TROCHĘ WOLNEGO CZASU NA ZABAWĘ.

Typ: tradycyjny
Lokalizacja: Naples, ME
Pobliskie miasto: Portland, ME
Stanowiska: laundry, cleaning, dishwashing, dining hall service, food prep, maintenance

Camp Jobs Video

LAUREL

Doskonały wybór dla osób, które cenią sobie spokój i bliskość natury.

OBÓZ NAD PRZEPIĘKNYM JEZIOREM ECHO LAKE POŚRÓD WZGÓRZ I LASÓW. IDEALNY WYBÓR DLA FANÓW PIESZYCH I ROWEROWYCH WYCIECZEK, DO KTÓRYCH ZNAJDĄ TU MNÓSTWO WSPANIAŁYCH TRAS I PRZESTRZENI, ALE TEŻ DLA ENTUZJASTÓW SPORTÓW WODNYCH, DO KTÓRYCH UPRAWIANIA CAMP LAUREL MA DOSKONAŁE WARUNKI.

Typ: tradycyjny
Lokalizacja: Mount Vernon, ME
Pobliskie miasto: Augusta, ME
Stanowiska: general cleaner, housekeeper, laundry, grouns work, carpentry, handyman, mowing lawns,
food server, kitchen assistant, painting stavble, dishwasher

Camp Jobs Video

LAUREL SOUTH

To nie tylko miejsce pracy, ale też drugi dom oraz miejsce, w którym naprawdę możesz być sobą.

CAMP LAUREL POŁOŻONY JEST W REGIONIE SŁYNĄCYM ZE WSPANIAŁEJ, CIEPŁEJ I SŁONECZNEJ POGODY. ZE WZGLĘDU NA BEZPOŚREDNI DOSTĘP DO JEZIORA, STWARZA IDEALNE WARUNKI DO SPĘDZENIA PRAWDZIWYCH WAKACJI. W TAKIM OTOCZENIU PRACA MOŻE FAKTYCZNIE STAĆ SIĘ PRZYJEMNOŚCIĄ.

Typ: tradycyjny
Lokalizacja: Casco, ME
Pobliskie miasto: Portland, ME
Stanowiska: general cleaner, housekeeper, grounds work, mowing lawns, food server, kitchen assistant, painting,
repairs.

Camp Jobs Video

BRYN MAWR

Lojalność, piękno, cnota i koleżeństwo.

CAMP DLA DZIEWCZĄT, ZNAKOMICIE UMIEJSCOWIONY W NIEDUŻEJ ODLEGŁOŚCI OD NOWEGO JORKU I FILADELFII, GDZIE NIETRUDNO MOŻNA DOSTAĆ SIĘ W WOLNE OD PRACY DNI,
JEDNAK W TAKIEJ ODLEGŁOŚCI, ABY MOŻLIWE BYŁO SPĘDZENIE WAKACJI W SPOKOJU, W OTOCZENIU MALOWNICZYCH GÓR I JEZIOR.

Typ: tradycyjny
Lokalizacja: Honesdale, PA
Pobliskie miasto: Scranton, PA
Stanowiska: baker, dishwashing, chef, kitchen assistant, food prep, food server

Camp Jobs Video

TIMBER TOPS

Gwiazdy świecą jaśniej w Timber Tops, tak jak uczestniczki

BĘDĄCY SIOSTRZANYM CAMPEM DLA LAKE OWEGO, TIMBER TOPS JEST JEDNYM Z NAJSTARSZYCH, WCIĄŻ ISTNIEJĄCYCH OBOZÓW DLA DZIEWCZĄT.
SWOIM UCZESTNICZKOM OFERUJE NIEZLICZONĄ ILOŚĆ ATRAKCJI: RÓŻNORODNOŚĆ DOSTĘPNYCH SPORTÓW, WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH I ZAJĘĆ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU SPRAWIA, ŻE KAŻDY TRAFI TUTAJ NA COŚ DLA SIEBIE, A PRACOWNIKOWI NIETRUDNO BĘDZIE ZNALEŹĆ DOSKONAŁĄ ROZRYWKĘ NA SPĘDZANIE WOLNYCH DNI ZE ZNAJOMYMI.

Typ: tradycyjny
Lokalizacja: Greeley, PA
Pobliskie miasto: Scranton, PA
Stanowiska: general cleaner, housekeeper, grounds work, mowing lawns, handyman, dishwashing, food server, kitchen assistant / food prep, counselor.

Camp Jobs Video

LAKE OWEGO

To wakacyjna przygoda z twoimi najlepszymi przyjaciółmi – twoimi braćmi

LAKE OWEGO, BĘDĄCY BRATNIM OBOZEM TIMBER TOPS, TO JEDEN Z NAJSTARSZYCH ISTNIEJĄCYCH W STANACH ZJEDNOCZONYCH OBOZÓW DLA CHŁOPCÓW.
W OFEROWANYM PROGRAMIE NASTAWIONY JEST PRZEDE WSZYSTKIM NA ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI I KSZTAŁTOWANIE CHARAKTERU POPRZEZ UCZESTNICTWO W SZEROKIEJ GAMIE OFEROWANYCH ATRAKCJI I PRZEŻYWANE PRZEZ UCZESTNIKÓW PRZYGODY.

Typ: tradycyjny
Lokalizacja: Greeley, PA
Pobliskie miasto: Scranton, PA
Stanowiska: general cleaner, housekeeper, grounds work, mowing lawns, handyman, dishwashing, food server, kitchen assistant / food prep, counselor.

Camp Jobs Video

PINE FOREST

Dbamy o uczestników, personel i o następne pokolenie.

PINE FOREST JEST CAMPEM KOEDUKACYJNYM, Z BARDZO ROZBUDOWANĄ OFERTĄ PROPONOWANYCH ZAJĘĆ, AKTYWNOŚCI I WARSZTATÓW. WSPÓŁPRACUJE Z OBOZEM DLA DZIEWCZĄT TIMBER TOPS, ORAZ OBOZEM DLA CHŁOPCÓW LAKE OWEGO, W KTÓRYCH SĄSIEDZTWIE SIĘ ZNAJDUJE, DZIĘKI CZEMU NIETRUDNO JEST O KONTAKTY Z UCZESTNIKAMI INNYCH CAMPÓW, WZAJEMNĄ POMOC I WSPÓLNE SPĘDZANIE CZASU.

Typ: tradycyjny
Lokalizacja: Greeley, PA
Pobliskie miasto: Scranton, PA
Stanowiska: general cleaner, housekeeper, grounds work, mowing lawns, handyman, dishwashing, food server, kitchen assistant / food prep, counselor.

Camp Jobs Video

WESTMONT

Kluczem do stworzenia dobrego campa są jego pracownicy

CAMP WESTMONT NASTAWIONY JEST PRZEDE WSZYSTKIM NA ROZWÓJ OSOBISTY UCZESTNIKÓW I SKŁANIANIE ICH DO OPUSZCZANIA SWOJEJ WŁASNEJ STREFY KOMFORTU, GŁÓWNIE POPRZEZ WYPRÓBOWYWANIE CAŁKOWICIE NOWYCH AKTYWNOŚCI, KTÓRE OFERUJE W IMPONUJĄCEJ ILOŚCI.
CZY JEST TO OBCA DO TEJ PORY DYSCYPLINA SPORTOWA, CZY TEŻ WARSZTATY ARTYSTYCZNE – KAŻDY ZNAJDZIE TU COŚ DLA SIEBIE, CO POMOŻE MU TROCHĘ LEPIEJ SIĘ POZNAĆ.

Typ: tradycyjny
Lokalizacja: Poyntelle, PA
Pobliskie miasto: Scranton, PA
Stanowiska: General Cleaner, Housekeeper, Laundry, Carpentry, Grounds Work, Handyman, Mowing Lawns, Painting Stable, Baker, Chef, Dishwashing, Food Server, Kitchen Assistant/Food Prep

Camp Jobs Video

AIRY

Przyjechałem do pracy jako outsider i zakochałem się w tym miejscu oraz w ludziach, których teraz nazywam swoją własną, campową rodziną

OBÓZ ŻYDOWSKI DLA CHŁOPCÓW I BRATNI OBÓZ DLA CAMPU LOUISE. SWOIM UCZESTNIKOM, CAMP AIRY ZAPEWNIA NIEPOWTARZALNE DOŚWIADCZENIA, POPRZEZ KTÓRE PRAGNIE ROZWIJAJĄĆ ICH INDYWIDUALIZM, NOWE UMIEJĘTNOŚCI, KSZTAŁTOWAĆ SPOŁECZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ORAZ RELACJE MIĘDZYLUDZKIE – ZWŁASZCZA WIELOLETNIE PRZYJAŹNIE, KTÓRE CZĘSTO SIĘ TU TWORZĄ.

Typ: religijny
Lokalizacja: Thurmont, MD
Pobliskie miasto: Washington, DC Baltimore, MD
Stanowiska: general cleaner, housekeeper, baker, dishwashing, food server, kitchen assistant / food prep

Camp Jobs Video

LOUISE

Bez tego obozu, nie byłabym tym, kim jestem dzisiaj

OBÓZ ŻYDOWSKI DLA DZIEWCZĄT, JEST OBOZEM SIOSTRZANYM DLA CAMPU AIRY. CAMP LOUISE POZWALA SWOIM UCZESTNICZKOM NA PODEJMOWANIE RYZYKA W BEZPIECZNYCH, KONTROLOWANYCH WARUNKACH, ZDOBYWANIE NOWYCH UMIEJĘTNOŚCI, ROZWIJANIE SWOJEJ NIEZALEŻNOŚCI A TAKŻE BUDOWANIE MOCNYCH, WIELOLETNICH PRZYJAŹNI.

Typ: religijny
Lokalizacja: Highfield – Cascade, MD
Pobliskie miasto: Washington, DC Baltimore, MD
Stanowiska: general cleaner, housekeeper, baker, dishwashing, kitchen assistant / food prep

Camp Jobs Video

RAMAH

Wspaniałe otoczenie, personel, program edukacyjny i atrakcje, ale też wyjątkowy etos i kultywowane wartości

RAMAH TO ŻYDOWSKI OBÓZ KONSERWATYWNY, KTÓRY OFERUJE ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ STANDARDOWE CAMPY. NIE OGRANICZAJĄC WAKACYJNYCH ROZRYWEK I ZABAW ORAZ NIE PRZESZKADZAJĄC W KORZYSTANIU W LETNICH MIESIĘCY, POZWALA JEDNOCZEŚNIE NA BLIŻSZE POZNANIE I ZAGŁĘBIENIE SIĘ W FASCYNUJĄCEJ KULTURZE, NIEOBCEJ DZIECIOM, LECZ CZĘSTO ZUPEŁNIE NIEZNANEJ PRACOWNIKOM, NA CO BYĆ MOŻE PRZECIWNIE NIGDY NIE MIELIBY OKAZJI.

Typ: religijny
Lokalizacja: Palmer, MA
Pobliskie miasto: Boston, MA
Stanowiska: housekeeper, dishwashing, food server, kitchen assistant / food prep

Camp Jobs Video

SURPRISE LAKE

Prawdziwa magia obozu jest w pięknie natury, formowanych przyjaźniach, a także w pracy wyszkolonego personelu nad niezwykłą przemianą młodych uczestników w całkowicie wykształconych dorosłych

SURPRISE LAKE JEST ZNAKOMICIE POŁOŻONY TUŻ OBOK NOWEGO JORKU, LECZ NA ŁONIE NATURY, CO STANOWI IDEALNY SPOSÓB NA POZNANIE MIASTA, PRZY JEDNOCZESNYM ZACHOWANIU PEWNEGO DYSTANSU. JEST ŻYDOWSKIM OBOZEM RELIGIJNYM, CENIĄCYM SOBIE PRZEDE WSZYSTKIM WESOŁĄ, PRZYJAZNĄ I ZGODNĄ ATMOSFERĘ. UŁATWIA TO ZARÓWNO PRACĘ W DOBRYCH WARUNKACH, JAK I CODZIENNE SPĘDZANIE CZASU W TYM ŚRODOWISKU.

Typ: religijny
Lokalizacja: Cold Spring, NY
Pobliskie miasto: Poughkeepsie, MY
Stanowiska: Housekeeper, Grounds Work, Handyman, Dishwashing, Food Server, Kitchen Assistant/Food Prep, counselor.

Camp Jobs Video

PERLMAN

Główną zaletą jest atmosfera – to, jak wszyscy odnoszą się do siebie z szacunkiem i życzliwością,
bez względu na sytuację

CAMP PERLMAN TO ŻYDOWSKI OBÓZ RELIGIJNY, KTÓRY DUŻĄ WAGĘ PRZYKŁADA DO ZACHOWYWANIA RODZINNEJ ATMOSFERY I FORMOWANIA DOBRZE FUNKCJONUJĄCEJ SPOŁECZNOŚCI. DZIĘKI TEMU NIETRUDNO JEST ZARÓWNO O OWOCNĄ WSPÓŁPRACĘ W ŚWIETNYCH WARUNKACH, WZAJEMNĄ POMOC, JAK I PRZYJEMNE SPĘDZANIE WOLNEGO CZASU W ZGRANYM TOWARZYSTWIE.

Typ: religijny
Lokalizacja: Lake Como, PA
Pobliskie miasto: Binghampton, NY
Stanowiska: General Cleaner, Housekeeper, Baker, Chef, Dishwashing, Kitchen Assistant/Food Prep, Food Server

Camp Jobs Video