• CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img
 • CN img

RESORT

SZCZEGÓŁY

Praca

Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma kurortami, winiarniami, restauracjami, parkami rozrywki i hotelami w całej Kanadzie, co umożliwia nam znalezienie dla Ciebie idealnej pracy. Będziesz mieć możliwość poznania naszych pracodawców, ich lokalizacji i ofert pracy. Podczas procesu aplikacyjnego wypełnisz Job Preference Form, zawierający listę najlepszych pracodawców, pozycji pracy i lokalizacji, co pomoże naszemu kanadyjskiemu zespołowi w uzyskaniu dla Ciebie dopasowanej oferty. Standardowy tygodniowy dochód brutto wynosi średnio od 300 CAD do 450 CAD lub więcej przy 30-40 godzinach tygodniowo. Otrzymujesz przy tym dni wolne od pracy, co daje Ci dużo czasu na zwiedzanie i poznawanie kraju. Zobacz listę naszych pracodawców poniżej.

Wiza

CCUSA zapewni Ci wszelkie informacje o składaniu wniosku do IEC’s Working Holiday Program.

Podróż

Organizacja podróży do Kanady leży po stronie uczestnika. Twój pracodawca poda Ci miejsce przyjazdu, szczegóły podróży i daty. Twoje lokalne biuro CCUSA skontaktuje Cię z partnerskim biurem podróży, aby zapewnić Ci najbardziej konkurencyjną ofertę przelotu lotniczego.

Ubezpieczenie podróżne

Musisz wykupić kompleksowe ubezpieczenie podróżne na cały okres pobytu w Kanadzie. Daty zezwolenia na pracę w Kanadzie powinny pokrywać się z datami ubezpieczenia. CCUSA daje Ci możliwość wykupienia polisy ubezpieczeniowej, dzięki czemu jesteś bezpieczny podczas podróży i pracy w Kanadzie. Opłaty zależą od długości i rodzaju wybranego ubezpieczenia. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z biurem CCUSA.

Pomoc przy przyjeździe

Po przyjeździe do Kanady otrzymasz zakwaterowanie na dwie noce w mieście docelowym. Da Ci to możliwość dostosowania się do nowej strefy czasowej, poznania okolicy i przeanalizowania dokumentacji związanej z pracą. CCUSA dostarczy szczegółowe instrukcje dotyczące uzyskania numeru ubezpieczenia społecznego i otwarcia kanadyjskiego konta bankowego. W tym czasie również otrzymasz instrukcje podróży do miejsca docelowego.

Zakwaterowanie

Twój pracodawca lub Work Adventures Canada pomogą Ci znaleźć zakwaterowanie na czas trwania umowy. Wielu pracodawców zapewnia zakwaterowanie dla pracowników za niewielką opłatą.

Wsparcie

CCUSA będzie oferować wsparcie i przydatne zasoby na każdym etapie procesu. Będziesz mieć dostęp do zamkniętej grupy WAC na Facebook’u dla naszych uczestników z całego świata. Zapewniamy również porady w zakresie poszukiwania pracy, przygotowania do rozmów kwalifikacyjnych i pisania CV, co pomoże, aby zapewnić Ci przewagę nad innymi kandydatami potrzebną do znalezienia wymarzonej pracy. Zapewniamy całodobowe wsparcie telefoniczne w nagłych przypadkach lub w przypadku zwykłych pytań. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie!

OPŁATY I ZAROBKI

Twój tygodniowy dochód brutto wyniesie średnio 300 CAD do 450 CAD netto. Otrzymasz dni wolne, które pozwolą Ci na dużo wolnego czasu na zwiedzanie. Poniższe tabele przedstawiają opłaty za program Work Adventures Canada / Resort. Podczas planowania budżetu należy również wziąć pod uwagę następujące koszty: zaświadczenie o niekaralności, ubezpieczenie, przeloty, dowód posiadania wystarczających funduszy i koszty utrzymania w Kanadzie

Opłaty programowe
Opłata aplikacyjna 200 PLN
Opłata akceptacyjna 1890 PLN
Dodatkowe koszty
Opłata IEC $156 CAD
Opłata Work Permit Holder Fee $100 CAD
Opłata Biometrics $85 CAD

KTO SIĘ KWALIFIKUJE

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz skorzystać z programu Work Adventures Canada CCUSA, Zaaplikuj już dziś!

ZGŁOSZENIA

PROCES APLIKACJI

 1. Wejdź na link, żeby Aplikować
 2. Wypełnij i dostarcz wszystkie dokumenty CCUSA wraz z płatnością. Przeczytaj i podpisz umowę “Program Agreement”
 3. Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu tygodnia, żeby umówić się na rozmowę kwalifikacyjną

Zgłoszenia przyjmujemy przez cały rok. Zaaplikuj na program co najmniej 12 - 16 tygodni przed data planowanego wylotu. 

PRACODAWCY

Mamy szczęście współpracować z grupą sprawdzonych pracodawców z całej Kanady, którzy chętnie przyjmują międzynarodowych pracowników. Dostępność zależy od pory roku i wielkości pracodawcy. Zalecamy wcześniejsze zgłoszenie się do Work Adventures Canada, aby mieć pewność, że dostaniesz odpowiednią pracę. Poniżej znajduje się więcej informacji o pracodawcach, z którymi współpracujemy.