• CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img

Zyski i koszta

Co zyskujesz

Pomoc w procedurze wizowej

CCUSA poprowadzi cię krok po kroku przez cały proces wizowy. Dostarczymy ci wszystkie potrzebne dokumenty i wskazówki, aby zapewnić bezproblemowy wjazd na teren Kanady. NIE musisz przechodzić przez rozmowę z konsulem w ambasadzie kanadyjskiej, aby uzyskać wizę z pozwoleniem na pracę. Twoja wiza będzie w całości załatwiona drogą elektroniczną lub w rzadkich przypadkach pocztą tradycyjną.

Oferta od zaufanego obozu

CCUSA pracuje z najlepszymi obozami na terenie Kanady i robimy wszystko co w naszej mocy, aby każdy uczestnik czuł się jak najlepiej na obozie i w Kanadzie.

Ubezpieczenie

CCUSA zorganizuje i zapłaci za twoje ubezpieczenie zdrowotne! Wszyscy uczestnicy będą ubezpieczeni na okres 10 tygodni. W Kanadzie uzyskasz swoją kartę ID, a chętni dostaną informację, jak rozszerzyć ubezpieczenie, gdy pojawi się taka potrzeba.

Darmowe zakwaterowanie i wyżywienie

Wszyscy uczestnicy zapewnione mają darmowe zakwaterowanie i wyżywienie na obozie.

Darmowy dojazd na obóz

Jest zapewniony darmowy transport uczestnika na obóz. CCUSA dokłada wszelkich starań, aby cała procedura była jak najprostsza. Dostaniesz jasne instrukcje i wskazówki odnośnie każdego kolejnego kroku.

Zyskaj konkurencyjne stawki

Kieszonkowe, które zarobisz, zależy od twojego wieku, doświadczenie i kwalifikacji. Możesz jednak oczekiwać, że suma to znajdzie się w przedziale:

 • $2000 CAD (kanadyjskich) za pracę jako wychowawca
 • $2500 CAD  (kanadyjskich) za pracę jako Support Staff.

Wychowawcy z ważnym certyfikatem ratownika otrzymają dodatkowe $150 CAD.

Konto bankowe i kanadyjskie Social Insurance Number

W Kanadzie uczestnicy uzyskają pomoc w aplikacji o Social Insurance Number, który umożliwia legalną pracę w Kanadzie. Cały proces jest bardzo prosty i będziemy ci w nim towarzyszyć - pójdziemy z tobą do urzędu i poczekamy aż otrzymasz swój numer.

Dodatkowo uczestnicy będą mieli szansę założyć darmowe konto bankowe w TD Canada Trust (www.tdcanadatrust.com), jednym z największych i najbardziej zaufanych banków w Kanadzie. Bank ten ma swoje siedziby na terenie całej Kanady, dzięki czemu będziesz miał zawsze dostęp do swojego konta.

24 godzinna pomoc telefoniczna na terenie Kanady

W razie jakichkolwiek problemów już na terenie Kanady możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc – do dyspozycji masz infolinię siedem dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Prosty proces aplikacyjny

Kiedy zdecydujesz, że program Camp Counselors Canada jest tym czego poszukiwałeś, nie zwlekaj z rozpoczęciem aplikacji! Cały proces jest bardzo prosty, wygodny i możesz rozpocząć go Tutaj.

Wymiana kulturowa

Na obozie staniesz się ambasadorem swojego kraju. Będziesz miał unikalną szansę dowiedzieć się więcej o kulturze osób z wielu innych miejsc świata oraz podzielić się z nimi kulturą swojego kraju i twoimi wyjątkowymi umiejętnościami. Międzynarodowa atmosfera jest bardzo doceniania i kultywowana na kanadyjskich obozach letnich.

Korzyści z nauczania

 1. Twoi obozowicze będą zwracać się do ciebie po wskazówki i pomoc. Będziesz mieć pozytywny wpływ na ich życie, a sam wiele skorzystasz. Rozwiniesz poczucie pewności siebie, niezależność, dojrzałość, swoje umiejętności przywódcze, komunikacyjne i nauczania oraz wiele innych ważnych życiowych umiejętności. Wpłynie to pozytywnie także na twoją dalszą karierę, zwłaszcza, że dyrektorzy obozów chętnie wystawią ci referencje.

Dostęp do Internetu i telefonu na obozie.

Koszt wyjazdu

Opłaty programowe

 1. Opłata aplikacyjna: płatna do czasu rozmowy kwalifikacyjnej na program 250 PLN
 2. Opłata akceptacyjna: 1600 PLN płatne w ciągu 14 dni od akceptacji do programu i nie później niż do 15 marca. Aplikacja do programu po 15 marca wiążę się z dodatkową opłatą 500 PLN i koniecznością dokonania wpłaty od razu po aplikacji do programu.