• CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img
 • CD img

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Masz pytania na temat programu Camp Counselors Canada? Tutaj znajdziesz odpowiedzi!

Odpowiemy tutaj na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące programu. Przejrzyj zawartą niżej listę pytań i jeśli nie ma tam odpowiedzi na pytanie, którego szukasz, skontaktuj się z naszym biurem w Warszawie.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Z opcji Travel Assistance skorzystać może każdy uczestnik z ważnym statusem studenta, który zaaplikuje do programu do 1 lutego.

Już teraz! Przyjmujemy aplikację do 1 marca, ale wcześniejsza aplikacja wiąże się ze zniżkami w cenie. Obozy szybko się zapełniają i aplikując wcześniej zwiększasz swoją szansę na dostanie przydziału od wymarzonego obozu. Zdarza się jednak, że przyjmujemy późne aplikacje – jeśli więc podejmiesz decyzję o wyjeździe po 1 marca skontaktuj się z naszym biurem w celu sprawdzenia czy mamy jeszcze wolne miejsce dla ciebie.
W cenie programu jest 10 tygodni ubezpieczenia od Studentguard, które pokryje czas pracy na obozie. Istnieje możliwość przedłużenia ubezpieczenia, jeśli planujesz dłużej pracować lub zwiedzać Kanadę
Nie, nie musisz. Poprowadzimy cię przez całą procedurę wizową przed wylotem do Kanady.
Wypełnij formularz aplikacji online, następnie wydrukuj wypełnione formularze razem z referencjami, przygotuj zdjęcie paszportowe i dokonaj opłaty aplikacyjnej. Jak tylko otrzymamy potrzebne dokumenty od ciebie, skontaktujemy się w celu umówienia na rozmowę kwalifikacyjną
Tak – zdecydowanie możesz określić w czasie rozmowy kwalifikacyjnej preferowane pozycje pracy. Jednakże, musisz pamiętać, że to dyrektorowie obozu podejmują ostateczne decyzje co do przydziału pozycji i chociaż możesz uważać, że to gra w tenis jest twoją najmocniejszą stroną, dyrektor można uznać, że dla nich bardziej odpowiednie są twoje umiejętności artystyczne. Polecamy wskazać swoje preferencje, jednak pozostać jak najbardziej otwartym na wszystkie pozycje, do których pasują twoje umiejętności.
Poszukujemy osób prawdziwie zainteresowanych pracą z dziećmi, którzy płynnie mówią po angielsku, przejawiają tendencje przywódcze i są pomiędzy 19 a 27 rokiem życia. Przyjmujemy do programu osoby 18-letnie tylko wtedy, gdy mają bardzo dużo doświadczenia w pracy z grupą dzieci oraz bardzo wyspecjalizowane umiejętności.
Można zaznaczyć, że chcielibyście wyjechać i pracować razem, jednak nie możemy dać gwarancji, że znajdziemy wam ten sam przydział obozu, biorąc pod uwagę, że to dyrektorowie podejmują ostateczną decyzję o zatrudnieniu. Im wcześniej zaaplikujecie tym większe są szansę, abyście pracowali w tym samym miejscu.
Jeśli nie znajdziemy przydziału obozu dla ciebie do 15 czerwca uzyskasz zwrot wszystkich poniesionych opłat programowych.
Niestety, jeśli nie będziesz chciał przyjąć zaproponowanej pozycji, będziemy musieli wycofać twoją aplikację i stracisz poniesione koszty. 
Nie, zarówno wychowawcy jak i Suport Staff nie muszą być studentami, aby wyjechać na program Camp Counselors Canada.