Targi obozów 2016

CCUSA Job Fair skierowane jest do uczestników CCUSA. Jeżeli chcesz skorzystać z targów zapisz się do programu wypełniając aplikację online. 

W celu uzyskania szczegółów dotyczących obozów, które będą uczestniczyć w targach w 2016 prosimy o kontakt z biurem CCUSA lub reprezentantami regionalnymi. Informacje dostępne są również na Targi CCUSA na Facebook.

Aplikacje są już otwarte, rozpocznij swoją jak najszybciej, aby zapisać i przygotować się na targi. Zapisy na Targi Camp Counselors trwają do 20 stycznia 2016!

CAMP COUNSELORS USA JOB FAIRS

Osobiste spotkanie z dyrektorami obozów! Wybór lokalizacji, negocjacja pozycji i podpisanie oferty tego samego dnia!

Dzięki Targom Camp Counselors USA poznasz pracowników najlepszych obozów amerykańskich, przejdziesz rozmowę i otrzymasz ofertę na miejscu w ciągu zaledwie 2-3 godzin. Od wielu już lat dyrektorzy obozów letnich z USA przyjeżdżają na międzynarodowe Targi Pracy CCUSA, aby znaleźć odpowiednie osoby do współpracy na swoich obozach.

WYKORZYSTAJ SZANSĘ!

CCUSA z przyjemnością zaprasza Cię na tą wyjątkową imprezę, która organizowana jest tylko dla uczestników CCUSA. Skorzystaj z jednej z kilkuset dostępnych ofert, dzięki czemu wyjazd na wakacje do USA stanie się rzeczywiśtością. Obozy zatrudniają na wiele różnych stanowiskach: Support Staff (maintenance, kitchen, housekeeping, etc), All Round/General Counselors (opiekun kolonijny/wychowawca/animator) and Activity Counselors (trenerzy i instruktorzy: sportów drużynowych i wodnych, sztuk plastycznych, zajęć aktorskich, muzycznych, doświadczalnych i wiele innych).

Nie musisz być mistrzem olimpijskim czy ekspertem w danej dziedzinie, aby otrzymać ofertę (a jeżeli jesteś to świetnie). W wielu przypadkach wystarczy doświadczenie i umiejętności nabyte w szkole, na kursach, na uczelni czy kołach zainteresowań. Jeżeli chcesz dzielić się tym z dziećmi to na Ciebie właśnie czekają dyrektorzy obozów!

W dniu targów możesz:

  • Wziąć udział w bezpłatnej sesji informacyjnej
  • Poznać pracowników obozów
  • Zapisać sie do programu CCUSA (zachęcamy do wcześniejszego złożenia aplikacji, co umożliwia szybszy dostęp do wszystkich obozów)
  • Przejść rozmowę z dyrektorem amerykańskiego obozu
  • Uzyskać ofertę na wakacje

Nie zwlekaj! Zgłoś się już teraz, aby wziąć udział w Targach Pracy CCUSA.