Współpraca

CCUSA poszukuje studentów i byłych uczestników do pracy na stanowisku:

Reprezentant Regionalny

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie kontaktów ze studentami,
  • Prezentowanie oferty programowej,
  • Rekrutowanie nowych uczestników,
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych,

Wymagania:

  • Komunikatywność,
  • Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji,
  • Inicjatywa, energia i pomysłowość w działaniu,
  • Zainteresowanie podróżami, kulturą innych krajów, językami,
    Wcześniejszy udział w programie wymiany kulturowej do USA
  • Doświadczenie w działalności studenckiej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i zgranym zespole o wysokiej dynamice,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Szkolenia,
    Pomoc w rozwoju zawodowym,
  • Pracę przy współtworzeniu projektów.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@ccusa.com.pl

Poszukujemy osób, które swoim zapałem, umiejętnościami współpracy z innymi, a takze odpowiedzialnością - przekonają innych, że wyjazd do USA jest przygoda życia i cennym doświadczeniem. Zapraszamy!